LBF W — 2025
Playoff
Štvrťfinále
Sao Jose W2
Ourinhos W1
80–67,51–67,74–71
Sodie Mesquita W0
SESI Araraquara W2
54–77,53–67
Sampaio W2
Cerrado W0
87–65,71–58
Campinas W2
Corinthians W0
73–57,68–52
Semifinále
Sampaio W2
Sao Jose W1
73–82,93–68,88–62
Campinas W0
SESI Araraquara W2
73–77,54–67
O 3. miesto
Campinas W0
Sao Jose W1
66–72
Finále
Sampaio W1
SESI Araraquara W3
56–57,63–64,70–62,57–65
Štvrťfinále
Sao Jose W2
Ourinhos W1
80–67,51–67,74–71
Sodie Mesquita W0
SESI Araraquara W2
54–77,53–67
Sampaio W2
Cerrado W0
87–65,71–58
Campinas W2
Corinthians W0
73–57,68–52
Semifinále
Sampaio W2
Sao Jose W1
73–82,93–68,88–62
Campinas W0
SESI Araraquara W2
73–77,54–67
O 3. miesto
Campinas W0
Sao Jose W1
66–72
Finále
Sampaio W1
SESI Araraquara W3
56–57,63–64,70–62,57–65
Tabuľka — 2025
Tabuľka sezóny 2025 súťaže LBF W s 11 tímami. Na čele je Sampaio W s 18 bodmi z 20 zápasov, za ním SESI Araraquara W s 15 bodmi. Tímy v tejto sezóne strelili celkovo 14 716 gólov.
Odohrané 20Výhry 18Prehry 2Bodový rozdiel +408
Odohrané 20Výhry 15Prehry 5Bodový rozdiel +276
Odohrané 20Výhry 15Prehry 5Bodový rozdiel +274
Odohrané 20Výhry 12Prehry 8Bodový rozdiel +65
Odohrané 20Výhry 11Prehry 9Bodový rozdiel +5
Odohrané 20Výhry 11Prehry 9Bodový rozdiel +59
Odohrané 20Výhry 10Prehry 10Bodový rozdiel +11
Odohrané 20Výhry 9Prehry 11Bodový rozdiel -23
Odohrané 20Výhry 6Prehry 14Bodový rozdiel -283
Odohrané 20Výhry 2Prehry 18Bodový rozdiel -325
Odohrané 20Výhry 1Prehry 19Bodový rozdiel -467
| # | Tím | Odohrané | Výhry | Prehry | Body za | Inkasované body | Bodový rozdiel |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 20 | 18 | 2 | 1663 | 1255 | +408 | |
| 2 | 20 | 15 | 5 | 1410 | 1134 | +276 | |
| 3 | 20 | 15 | 5 | 1426 | 1152 | +274 | |
| 4 | 20 | 12 | 8 | 1337 | 1272 | +65 | |
| 5 | 20 | 11 | 9 | 1411 | 1406 | +5 | |
| 6 | 20 | 11 | 9 | 1323 | 1264 | +59 | |
| 7 | 20 | 10 | 10 | 1297 | 1286 | +11 | |
| 8 | 20 | 9 | 11 | 1346 | 1369 | -23 | |
| 9 | 20 | 6 | 14 | 1262 | 1545 | -283 | |
| 10 | 20 | 2 | 18 | 1110 | 1435 | -325 | |
| 11 | 20 | 1 | 19 | 1131 | 1598 | -467 |
Stávkové štatistiky
Skóre / Zápas
132.96
Priemerné celkové skóre na zápas v sezóne
Oba Skórujú %
100.0%
Percentuálny podiel zápasov kde skórujú oba tímy
Doma Výhry %
53.7%
Podiel zápasov vyhraných domácimi tímami
Vonku Výhry %
46.3%
Podiel zápasov vyhraných hosťujúcimi tímami
Čisté Konto %
0.0%
Percentuálny podiel zápasov s čistým kontom aspoň jedného tímu
Najčastejšie výsledky
65-61
1.6%(2)
70-74
1.6%(2)
81-41
1.6%(2)
78-50
1.6%(2)
93-68
1.6%(2)
72-58
0.8%(1)
58-62
0.8%(1)
75-50
0.8%(1)
92-52
0.8%(1)
65-73
0.8%(1)
Tímy
Sampaio W
SESI Araraquara W
Corinthians W
Ourinhos W
Sao Jose W
Campinas W
Sodie Mesquita W
Cerrado W
Santo Andre W
Blumenau W
Maringa W
Výsledky v sezóne
Výsledky zápasov tejto sezóny v chronologickom poradí. Historické výsledky poskytujú kontext pre pochopenie priebehu sezóny a ukazujú, ktoré tímy performovali nad alebo pod očakávania.
SESI Araraquara W | 65 – 57 | Sampaio W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
20. 8. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SESI Araraquara W | 62 – 70 | Sampaio W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
17. 8. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sampaio W | 63 – 64 | SESI Araraquara W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
13. 8. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sampaio W | 56 – 57 | SESI Araraquara W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
10. 8. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sao Jose W | 72 – 66 | Campinas W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
7. 8. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
SESI Araraquara W | 67 – 54 | Campinas W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
3. 8. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sampaio W | 88 – 62 | Sao Jose W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
2. 8. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sampaio W | 93 – 68 | Sao Jose W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
31. 7. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Campinas W | 73 – 77 | SESI Araraquara W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
27. 7. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Sao Jose W | 82 – 73 | Sampaio W | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
26. 7. | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
Minulé sezóny
API dáta: 10. 5. 2026